Çalışma Saatlerimiz P.tesi - Cuma 09:00 - 17:00

Cevizli Mah. Mustafa Kemal Cad. No:34/15 Kartal-İSTANBUL

Türkiye’de yatırım piyasasına yeni bir soluk getirecek olan True Group Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, ağırlıklı olarak Körfez ve Orta Doğu pazarını ülkemizde yatırım yapmak için teşvik etmektedir. Bünyesinde barındırdığı yüksek mimarlar, yüksek mühendisler, hukukçular, sermaye piyasası kurulu uzmanları, bilirkişiler ve akademik kariyeri olan kişilerle tam profesyonel hizmet sunmaktadır. Yatırımın sıfırdan işlemeye hazır proje aşamasına kadar olan her bölümünde True Group güvencesini görebileceksiniz. True Gayrimenkul Yatırım Finans Danışmanlık Organizasyon A.Ş., yatırım, inşaat ve taahhüt, enerji sektöründe de aynı ciddiyet ve disiplin ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

ARKADAŞCA

Projelerinizi gerçekleştirmek ve Planladığınız yatırımları yapmak konusunda sizlere Arka taş güveni verecek Arkadaşça yaklaşım ile hizmet vermeyi benimsemiş bir ekibiz.

PROFESYONELCE

Projeleriniz ve yatırımlarınızın gerçekleşmesinde, vermiş olduğumuz danışmanlık hizmeti ile vizyonunuzu ve bakış açınızı değiştirecek, Sizi en yüksek başarı oranına kavuşturacak çalışmalar gerçekleştiriyoruz

Bizimle İletişime Geçin

Herhangi bir konuda mesajınız varsa lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. En Kısa zamanda size dönüş yapacağız.

Grup Şirketlerimiz

© 2019 TRUE GROUP GYO - Hayatın Doğru Yanı