Çalışma Saatlerimiz P.tesi - Cuma 09:00 - 17:00

Cevizli Mah. Mustafa Kemal Cad. No:34/15 Kartal-İSTANBUL

gayri menkul

Gayrimenkul Değerleme

Gayrimenkul yatırımlarınız için, Sermaye Piyasası Kurulu lisanslı değerleme uzmanlarımız eşliğinde raporlar oluşturuyoruz. Pazar araştırması yaparak yatırımınızın çok daha kazançlı hale gelmesini destekliyoruz.

yatirim

Yatırım Teşvik Fizibilite

Yatırımın başarıya ulaşması için gerekli kriterler sağlanmalıdır. Etkenlerin iyi belirlenmesi, gerekli durumlarda maddi yatırım simülasyonlarının oluşturulması gerekir. Başarıya ulaşacak bir yatırım için gerekli olan fizibilite çalışmaları ve değerleme raporları, firmamız tarafından verilen hizmetlerle karşılanmaktadır.

.

hotel1

Otel Fizibilite

Yatırım yapmak, bu yatırımın doğru şekilde yönlendirilmesi ile başarıya ulaşır. Lokasyona bağlı olarak piyasa değerleme raporu sunarak, yatırımlarınızın çok daha başarılı olmasını sağlıyoruz.

benzin istasyonu

Benzin İstasyonu Değerleme

Benzin istasyonunun şehir içinde veya dışında olması, kar oranları, tedarik zincirini mesafesi, yatırım değerlerini etkiler. Bu etkenlere sadık kalarak, uzman ekibimizle yatırım simülasyonu oluşturarak, sizlere yatırımın muhtemel getirilerini sunuyoruz.

otel degerleme

Otel Değerleme

Turistik tesisler olarak bilinen oteller için hazırlanacak olan otel değerleme raporları, bankaların turizm finansman bölümlerince kabul görecek olup yatırımların, risksiz ve kazançlı bir şekilde gerçekleşmesi sağlanacaktır.

kentsel donusum

Kentsel Dönüşüm Değerleme

Kentsel dönüşüm değerlemede, mülk sahiplerinin haklarının korunması sağlanacaktır. Uzman kişiler tarafından hazırlanacak olan değerleme raporları güven teşkil edecektir.

makine

Makine Değerleme

İş alanına göre değişiklik gösteren etkenler göz önünde bulundurularak makine ekipman parklarının değerlemesi hazırlanmaktadır. Alım – satım, değer tespiti, sigortalama gibi konularda ihtiyaç duyulan raporlar, profesyonel kişiler tarafından titizlikle oluşturulacaktır.

eski bina

Eski Tarihli Değerleme

Firmamız tarafından sağlanan, 60 yıl geriye dönük gayrimenkul değerleme hizmetidir. Hukuk ve vergi kanunlarını ilgilendiren durumlarda ihtiyaç duyulan bu değerleme, raporlar ve ekspertiz sonuçları ile %100 güven teşkil etmektedir.

.

fabrika

Fabrika Değerleme

Fabrikalar, konutlar gibi alış verişi, el değiştirmesi kolay olan yapılar değildir. Bu özellikler dikkate alındığında, değerleme ve ekspertiz hizmetleri büyük bir disiplinle gerçekleştirilmelidir. Gerekli değerlemenin yapılması, raporların hukuksal süreç içinde ve eksiksiz olarak sunulması, firmamızın sunduğu hizmetler arasındadır.

.

© 2019 TRUE GROUP GYO - Hayatın Doğru Yanı